Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előszőr a hidratálót vagy az...

Előszőr a hidratálót vagy az Azelainsavat rakjam fel az arcomra este?

Figyelt kérdés
Mi a helyes sorrend?

2022. febr. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatóanyag hanem állagfüggő, ha géles szérumod van akkor mindenképp azt, ha folyós krém akkor is...igazábóla z a szabály hogy vizestős a zsíros felé haladunk...azelaint én még nem láttam testes krémben,s zal először gynaúsan azt...
2022. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a hidratáló az A Cerave Moisturising Lotolion nem mondanám testes krémnek, azelainsav meg a Skinoren 20 mg, ami fehér kicsit vastagabb krém. Mondjuk a hidratáló van felül akkor az egy kicsit csillog ami zavar, az Azelainsav meg mattít, mehet felület vagy inkább maradjon alul az Azelainsav?
2022. febr. 15. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az azelain menjen alulra akkor is ha Skinoren, akkor is ha G&G APAD Utána a hidratáló. Reggel pedig használj fényvédőt.
2022. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm. Tudnál esetleg ajánlani egy matt fényvédőt ami nem csillog arcomon? Az EVY Daily Face Mousse SPF 30-at használom, de nagyon csillog utánna a bőröm.
2022. febr. 16. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
LRP shaka fluidját én imádom, de egy leheletnyi púdert szoktam rá rakni. MOst nagyon megy amúgy az ElynsLab Holy grail-ja ami állítólag ilyen extrán jól matt, még nem használtam, de van róla sok vélemény meg videó itt ott.
2022. febr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!