Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátor kéne vennem?

Wdwd kérdése:

Milyen epilátor kéne vennem?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és nem szeretem a test szőrzetet. Körülbelül három négy honapja borotválkozok, de nagyon nem hatékony. Drága a hab, a penge és nem hatékony. Ezek okok miatt egy kis segítséget kérnék, hogy milyen epilátort kéne vennem, ami jó minőségű, tartós, az erősebb szőrrel is elbánik és akár nyaktól lefelé akárhol használható.

2022. febr. 7. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Braun epilátorait ajánlom, igazából bármelyiket pénztárcától függően, sokhoz most már adnak ilyen extrákat hogy trimmelő, vagy hűtőkesztyű, vagy maszírozó fej, ez preferencia kérdése, amit javaslok hogy legyen rajta az egy kis lámpa, sokkal jobban látod mit csinálsz illetve ha nem a legolcsóbb modellt veszed szerintem érdemes wet&dry modellt venni amit a zuhany alatt is használhatsz, nem mindenkinek jobb úgy de egy próbát megér plusz legalább a vezetékkel se kell ügyeskedni.
2022. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. febr. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!