Kócos haj ellen?

Figyelt kérdés
Hosszú, egyenes hajam van. Ha kifésülöm, akkor egy óra múlva ismét kócos lesz, pedig hozzá sem érek. Ez azóta van, hogy csak sampont használok, balzsamot nem, mert gyorsan zsírosodik + lelapul tőle a hajam. Elég kellemetlen ez nekem, mindenhová fésűt kell vinnem magammal és óránként legalább egyszer átfésülni, különben össze-vissza gubancolódik. Milyen megoldás létezik erre?

2022. febr. 7. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Továbbra is használni balzsamot
2022. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: tudnál mondani esetleg olyan balzsamot, amitől nem nehezül el a haj és nem zsírosodik? Én Gliss Kur-t használtam előtte, nem volt jó.
2022. febr. 7. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt használom, csak nagyon keveset - kb diónyit szétdörzsölök a két tenyerem között és utána a hajamat áthúzom a tenyereim között - ennyi elég, hogy ne szálljon.
2022. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!