Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz arcbőr ellen?

Száraz arcbőr ellen?

Figyelt kérdés
Mit javasolnátok száraz arcbőrre? Illetve még az ajkam alatt, a szakállnál szokott hámlani kicsit. Valakinek van javaslata?

2022. jan. 30. 20:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Napi 2,5-3 liter folyadékot iszok. Arcomat semmivel nem szoktam kenni, mosni leginkább tiszta vízzel, esetleg zuhanyozáskor tusfürdő (3 az 1-ben).
2022. jan. 30. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az arcodat ne sima szappannal mosd mert az csak kiszárítja, mindenképp vegyél egy gyengéd arclemosót, a cerave hydrating cleanser-e elég jó száraz bőrre, vagy az elyn's lab must have lemosója, ezen felül pedig ami a legtöbbet tudna segíteni egy jó hidratáló, azt mindenképp szerezz be,a mixa hidratálók elég jók, a cerave is, a lényeg hogy szeresse a bőröd, és azt használd minden este, de ha szükségét érzed reggel is nyugodtan
2022. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj tusfurdovel nem mosunk arcot...

Vegyél egy gyengéd arclemosót (cerave, jelly joker) hidratáló krémet (the ordinary, cerave, la rosche posay)

2022. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért írják rá, hogy arcra is? :)
2022. jan. 31. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem én vagyok a forgalmazó, viszont az ilyen 3 az egyben termékeknek nem szabad bedőlni. Sok olyan termék van ami egyáltalán nem megfelelő az arcbőrnek még is engedik hogy a boltokba kerüljon.
2022. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!