Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell csinálni fürdővize...

Hogyan kell csinálni fürdővizet vízforralással, ha elromlott a vízmelegítő, és a szerelőre napokat kell várni?

Figyelt kérdés
Mennyi vizet tegyek oda, hogy a leg hatékonyabb? Bármi tanács? Még sosem csináltam ilyet.

2022. febr. 2. 12:27
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Mi nagy fazekakban melegítettük a tűzhelyen, amikor nem volt fürdőszobánk. Csak időben oda kell tenni, mert sokára melegszik fel. Aztán azt a forrót kevered hideggel míg jó nem lesz.
2022. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mennyi vízben sezretsz fürödni a kádban....


Kb. ki is tudod számolni, hogy X liter fürdővízhez hány liter forróvíz (közel 100 fokos) kell, hogy a hideggel összeöntve kijöjjön a kellemes 38-40 fokos fürdővíz.

2022. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha csak 1 nagy lábasod van és egymás után kell melegíteni a vizet, ahhoz már nem nagyon kell hideget önteni, mert hül annyit az 1. adag, mire kész lesz a 2.
2022. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár napig simán el lehet lenni nedves mosdókesztyűs macskamosdással.


Én egy lekvárfőző kondérnyit tennék egy kád vízhez. Kancsós vízforralóval jópár kör lesz mire jó a víz.

2022. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár napot szerintem is kibírhatsz mosakodással. Vagy ha nem, akkor meg elmész egy fitnesszklubba, vagy uszodába, és ott lezuhanyozhatsz.
2022. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!