Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethetném el júniusig...

Mivel tüntethetném el júniusig a narancsbőrt combról, popsiról?

Figyelt kérdés
Vastagabb az alsótestem, de annyira nem gáz méretileg még, viszont nagyon narancsbőrös. Mindig is volt rajtam, de kb az utóbbi 2 évben romlott a helyzet annyira, hogy már nem merek felevenni nyáron rövidnacit.
2022. jan. 30. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire valószínű lehet rajta javítani, sporttal, étkezéssel és esetleg krémmel, de ez egy adottság, a legtöbb nő narancsbőrös. Valószínű nem fog elmúlni, legfeljebb javulni.
2022. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

SOHA nem fog eltűnni.


Genetika, sport, kaja kérdése. De 50 kiló alatti, vékony tinilányon is láttam már sajnos.

2022. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Miért írod, hogy soha, ha utána írod, hogy (genetika), edzés kaja. Ez így ellentmondás.

Gondolom te is azt akartad írni, hogy esetleg javítható.

2022. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem edzéssel, helyes táplálkozással lehet rajta javítani, de nehéz teljesen eltüntetni, még nekem se sikerült
2022. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel és igyál sok folyadékot. Eltűnni nem fog, de a textúrája lehet szebb.
2022. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindig is volt rajtad, és mindig is túlsúlyos voltál? Ennek ellenére eltüntetni? 🙄


Nyárig? Hát van esélyed, de azt tudd h a narancsbőrösség egy degeneratív folyamat jele. Vagy várjál csak...


Eltüntetni idén nyárig? 🤣

A 6-os lottó esélyesebb. Sportolni kellett volna, mozogni, meg mértékletesebben enni! Nagyon jó eredményeket lehet elérni, de azt nem 5 hónap alatt. A seggedre sem 5 hónap alatt nőtt narancsfa.


Remélem kitartó leszel, és összejön. Csak majd ne ereszd el magad ősszel sem 😘

2022. jan. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azzal tisztába vagyok, hogy nem. fig eltűnni. Csak javítani szeretnék rajta, hogy nagyjából vállalható legyen

6os Nem voltam mindig túlsúlyos, 160 cm vagyok, 48 kilosan is volt rajtam, most 58 vagyok, 10 év alatt lettem ennyi, közben edzettem végig, de csak itthon, saját testsúlyos edzéseket, de tény, hogy nem vettem komolyan. Heti 2-3x 30-50 perc, voltak rövidebb időszakok amikor 2-3 hétig egyáltalán nem mozogtam semmit, ezek általában nyaralás, költözés, betegség miatt alakult így. Az utóbbi 2 évben amikor romlott a látvány, súlyra 1-2 kg jött fel talán,a mozgás része nem. változott.

2022. jan. 31. 12:31
 8/9 A kérdező kommentje:

Ami változott az életemben, az , hogy megnőtt a stressz, és új munkahelyem lett, kis ruhaboltban vagyok, előtte gyárakbna dolgoztam, bár ez fizikai aktivitás szempontjából nagyjából ugyanaz.

32 éves vagyok.

2022. jan. 31. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nadrággal
2022. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!