Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál hajbeszárításnál...

Fodrásznál hajbeszárításnál melyik napon tetszik nektek a legjobban a hajatok?

Figyelt kérdés

Amikor loknisan formázza/beszárítja, de akár hajsütővel.


Nekem pl sokszor nem aznap, hanem sokszor utána 1-2 nappal a legkomfortosabb. Jövő héten viszont fotózásra megyek, már nagyon rég foglalkoztam ezzel, de szeretném ha legalább 1-2 jó kép is készülne.. Így gondolkozom hogy előtte 1-2 nappal vagy aznap menjek-e ilyenre. Nektek mi a tapasztalatotok?



2022. jan. 30. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Fotózás, randi, fontos esemény előtt maradj amilyen távol csak tudsz a fodrászoktól! Értem miről beszélsz, mert nekem soha nem tetszik ahogy beszárítják, begöndörítik stb. a hajat, másnapra vagy 1-2 nap múlva már jobb nyilván, de az ember nem azért megy fodrászhoz, hogy mismásolva jó legyen a haja. Nyilván hajszerkezettől függ, mennyire tartja a hajad a formázást, de én inkább azt javaslom vagy menj a megszokott frizuráddal (egy sima hosszú haj kiengedve vagy max. átvasalva is lehet jó) vagy magadnak göndörítsd be (azt ki tudod kísérletezni, hogy a legjobb), minthogy kitoljanak veled és valami tőled teljesen idegen kinézeted legyen.
2022. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van. ☺️

Már pont túl is vagyok rajta, és végül így döntöttem.


(Most van egy fodrászom már jó régóta, és amikor nem kifejezetten a be formázás a cél, akkor valahogy mégis olyan jól, szépen meg tudja csinálni simán hajszárítóval. De ha direkt ezért mennek tuti más lenne :D )


Mindegy, valóban így természetesebb és jobb volt, abszolút egyet értek.

2022. febr. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!