Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrus lányok! Milyen gyakran...

Frufrus lányok! Milyen gyakran mostok hajat? Hogyan formázzátok a frufrutokat, ez mennyi időt vesz igénybe? Könnyen el lehet csatolni, ha esetleg nem tetszik?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy frufrut vágassak magamnak, mert nagyon tetszik. Viszont gyerekkoromban volt utoljára frufrum, nem tudom most hogyan állna, milyen fajta állna legjobban, tetszene-e, mennyit kell vele foglalkozni stb., ezért teszem fel a kérdést.
2022. jan. 30. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, és minden reggel meg kellett mosnom a frufrumat külön + beszárítani, de így is délutánra már tocsogott a zsírban, végül ezért lett elegem belőle. Csak hajszárítóval formáztam, nem használtam semmit külön.
2022. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az első, egy évig szenvedtem vele, amikor nagyon nagy divat volt.
2022. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, ezért reggelente elektromos haj sütővassal szoktam formázni. Ez kb. 5 percet ad hozzá, a reggeli fürdőszobai elfoglaltságomhoz.
2022. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám privátban segítek neked .
2022. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, és szintén az a tapasztalat, hogy a frufru sokkal gyorsabban zsírosodott és emiatt tincsesedett is. Én szárazsampont használtam rá. De végülis lenövesztettem és nem bántam meg, így jobban szeretem. De ha nagyon ki szeretnéd próbálni akkor oldal frufrut javaslok.
2022. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!