Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok (14-19)! Vélemény...

Lányok (14-19)! Vélemény erről a hajstílusról?

Figyelt kérdés

Nem régen vágattam le, mert így kevesebbet kell vacakolni vele, fésülni nem is lehet, hajat mosni meg nem macera.


[link]


Kort is írjatok!



2022. jan. 29. 22:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tűnik fel senkinek, hogy a képen a fiú van és még mellé is van írva, hogy "srácok"? :-) Eredetileg a tini párkapcsolatok kategóriában volt, de aztán valaki áttetette ide. Nem tudom miért.
2022. jan. 30. 13:30
 22/31 anonim ***** válasza:
Mert felreerthetoen fogalmaztal. A legtobb csajnak nem ez jon be. De van akinek jolall
2022. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%

Egyszer az írtad "cuki" aztán hogy "aranyos vagy". ezekból azt gondoltam hogy lányról van szó, de kiderült, hogy egy tündi-bündi fiúcska a kérdező.

Érdekes, hogy a többi válaszadó is ugyan így értelmezte.

Egyszóval mindenki vak, és tudatlan, csak a kérdező helikopter..... ;)

2022. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
valakinek nagyon jól tud állni
2022. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ezt nem épp mondanám hajstílusnak, na mindegy. Amúgy tud jól kinézni palikon, de csakis idősebbeken láttam, ahol tetszett is. Összességében nekem nem jön be, amelyik pasi tetszik ezzel a hajjal, az sem a haja miatt, hanem mert egyébként jó pali.
2022. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

én imádom az ilyen stílust a pasikon. persze ez attól is függ, hogy milyen az arcforma, de nagyon jól tud kinézni.


19/l

2022. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#22.

Nem én vagyok a hibás, a modern világ elfogadásmániája miatt. Azt hittem természetes, hogy a fiúknak rövidebb hajuk van, a lányoknak meg hosszú.



#23.

Szerintem egy férfias fiú bókol a lányoknak. Én szinte az összes nekem szimpatikus lánynak mondok ilyeneket, sőt néha kicsit szebbet is. Had piruljon. Í;-)

2022. jan. 31. 15:11
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!
2022. jan. 31. 15:12
 29/31 anonim ***** válasza:
73%

16:


mi az, hogy a nőknek nem lehet rövid haja? meg hogy a férfiak másodlagos nemi jellege a rövid haj... mióta? te láttad már például jason momoát? kenau reeves-t? brad pittnek, chris hemsworthnek, johnny deppnek is volt hosszú haja. a hosszú haj nem tette őket kevésbé férfiasnak, sőt.

a haj hosszúsága egyik nemnél sem mérvadója annak, hogy mennyire férfias vagy nőies valaki.

2022. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

#29.

Ok, régen mondjuk a vikingeknél, meg a hunoknál férfiasnak számított a hosszú haj is (!), de ma már más a megítélés. A nőknél viszont mindig a hosszú haj volt a népszerű.

2022. jan. 31. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!