Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Vichy Normaderm Tri-activ...

A Vichy Normaderm Tri-activ (legújabb) arckrémet hány éves kortól lehet használni? 18/L Akinek van, azoknak bevált?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2010. szept. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én régen használtam a régi Normadermet, de ahogy később rájöttem az egész Vichy egy nagy sza...Teljesen mesterséges az egész, csak több kárt csinál, mint hasznot.

Használtam én is kamaszkorban, de semmit nem ért. Egyébként szerintem te használhatod már.

Inkább La ROche Posay termékek, azokból volt, ami jó volt és amit nagyon szerettem.Van egy krémje, aminek halvány zöld színe van és shea vaj van benne, sajnos nem jut eszembe melyik, az tényleg jó volt.

De ezekben is sok illatanyag van és tartósítószer, szóval érdemes visszatérni az olyan natúr termékekhez, mint az ILcsi, vagy az Alverde stb. Én 26 évesen Ilcsit használok, pedig volt már Cliniquem is.

2010. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az általad említett, legújabb krémet még nem, de én az összes vichy-termékről csak jót tudok mondani. nékem is problémás a bőröm. pattanásaim ritkán vannak, de nyitottak, tágak a pórusaim, sok faggyút termelnek, és ha nem törődöm véle, nagyon eldurvul a helyzet. szóval, lehet, én is megpróbálom, amit írtál, és beszámolok róla ;)


azért, ha valaki próbálta, írja meg, mit tapasztalt

2010. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy a mostani GLAMOUR-ban van termékminta, hát.. valahogy az illata nem jön be a krémnek:S, de legalább bőrpuhító:)
2010. szept. 18. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kipróbáltam, és nekem bevált! Volt pár pirosodó, növekedni akaró pattim, de ez elmulasztotta, pedig csak a termékmintát használtam. Nem fénylik a bőröm, és valahogy olyan egységes lett a felszíne és a színe is. De ez nagyon sok mindentől függ, látod van akinek nem vált be. :S

Ki kell próbálni, ezért vannak a termék minták. Ha érzel változást, akkor jó. Én ezekkel a termékmintákkal mindig azt csinálom, hogy egyik nap csak nagyon keveset használok belőle, és várok. Ha nem árt a bőrömnek, akkor köv. nap a maradékot ráteszem. Nekem jót tett, szóval én tuti veszek majd. A 30ml-es kiszerelés 3000 Ft körül van, szóval nem olcsó, de megfizethető.

21/L

2010. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy hány éves kortól lehet használni, lehet, hogy bőrgyógyász ezt meg tudná mondani, vagy ha jó fej a házi orvosod akkor ő. Én használom a Tri-Activ-ot, szerintem jó, egyenletes bőrfelszín, nincs fénylő bőr, nekem bevált. Az én bőröm tág pórusú, kombinált bőr és elég hamar átfénylik, de most úgy tűnik megtaláltam a számomra megfelelő krémet:).
2010. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is használt, én mellé új fajta arctisztítót, és éjszakai hidratáló krémet használok, 13 éves vagyok, nagyon pattanásos, de a tri-activ nekem nagyon jó, kevesebb pattanás, kevesebb miteszer, és a hegek és a nyomok először csak halványabbak lettek, aztán eltűntek.
2011. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!