Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem segít a niacinamide,...

Nem segít a niacinamide, érdemes még várni?

Figyelt kérdés

Már korábban is használtam, nem segített, csak rontott a helyzeten, akkor abbahagytam.

Iszonyú zsíros bőröm mattítása miatt vettem most újra, egy hónapja használom, de inkább zsírosabb lesz tőle az arcom. Érdemes használni, vagy ennyi idő alatt már segítenie kellett volna?


2022. jan. 27. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked nem érdemes használni. Nekem egy hét után gyönyörű lett a bőröm tőle.
2022. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Válaszoltam a kérdésedre, de semmi értelme. Látom mindenkinél több eszed van mégis sz@r a rutinod, ha tiszta zsír a fejed nem?
2022. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12: Meghajlok előtted, professzor asszony.

Látom, nem bírtad ki, hogy ne gyere vissza kötekedni, pedig te vagy az, aki nem tud egy kérdést értelmezni.🤷

2022. jan. 31. 12:57
 14/14 anonim ***** válasza:
A 12-es nem én voltam, ha rám gondoltál. Én az első oldalon írtam a belső egészségről. Kozmetikus és sminkes szakemberként valamint anno nagyon zsíros bőrűként csak tanácsoltam, hogy bizony a felszíni ápolás nem elég, ha nem segít valamilyen termék. De kísérletezz akkor nyugodtan tovább, úgyis mindent jobban tudsz. Csak akkor mi értelme a kérdésednek 🤷🏼‍♀️
2022. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!