Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem segít a niacinamide,...

Nem segít a niacinamide, érdemes még várni?

Figyelt kérdés

Már korábban is használtam, nem segített, csak rontott a helyzeten, akkor abbahagytam.

Iszonyú zsíros bőröm mattítása miatt vettem most újra, egy hónapja használom, de inkább zsírosabb lesz tőle az arcom. Érdemes használni, vagy ennyi idő alatt már segítenie kellett volna?


2022. jan. 27. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Általában kell lenni vagy 2 hónap. De ha te esetleg rosszabbodást tapasztaltál akkor csak simán nem bírja a bőröd, sokaknál igy van. Nem kell erőltetni
2022. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A zsírosodás terén értettem a rosszabbodást. Felkenem és már fénylik is az arcom.

Ez holt az utolsó mentsváram, minden mást próbáltam már.:(

2022. jan. 27. 13:25
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

És esetleg a mindenkinek adott testmozgást, egészséges táplálkozást, minimum 2 liter víz ivást is próbáltad?

Sokkal kézenfekvőbb, mint havonta több ezret kiadni a felületi szépségápolásra.

Tapasztalat.

Egy nagyon zsíros bőrű (nem kamasz) nő.

2022. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, egy volt nagyon zsíros bőrű nő.
2022. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, írtam valahol, hogy nem mozgok és nem iszok elég vizet?

Eleve nem ülőmunkát végzek...

Sajnos a mozgás és a víz nem mindenre gyógyír, ha már ilyen tudálékosan rákérdeztél.

2022. jan. 27. 18:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyű lenne szép arcbőrt elérni hogy mozgunk, elég vizet iszunk és egészségesen eszünk akkor senkinek sem lenne bőrproblémája de ez ennél összetettebb.
2022. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hidratálót használsz? Milyen arclemosot használsz? Valami esetleg nem szárítja a bőröd ezekből? Mert akkor tud ennyire zsíros lenni. Paulas choice super light daily wrinkle moisturizer nekem nagyon jól mattitja a bőröm
2022. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eléggé odafigyelek az arcápolásra, rendes rutinom van. Csak a zsírosság nem szűnik.
2022. jan. 28. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Akkor nem jó a rutinod
2022. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9: Semmi gond a rutinommal.

Jó lenne CSAK a kérdésre válaszolni, nem pedig 0 infóból messzemenő következtetéseket levonni.

2022. jan. 29. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!