Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mossak hajat forralt vízzel...

Mossak hajat forralt vízzel vagy palackos mentes vízzel?

Figyelt kérdés

Vettem sampont hajpakolást balzsamot,hajolajat nagyon száraz hajra de sajnos hajmosás után ugyanolyan száraz ezektől is szerintem a víz minőségével lehet a problema gondolom agyon vagy már klórozva.

Ezért nemtudom hülyeség lenne mondjuk a forralt víz?

Vagy valami tipp mit tehetnék?


2022. jan. 25. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vegyél olyan zuhanyfejet, ami átszűri a vizet.
2022. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A forralástól eltűnik a vízkő?

Nálunk eléggé kemény a víz, de hajamnak nincs tőle baja, pedig eléggé vastagszálú.

Szerintem más lehet a gond. Próbálj ki más terméket. Általában a normál hajra valók jobbak. És mellé egy jó balzsam. És persze a lényeg, hogy mit teszel a hajaddal? Vasalás? Szőkítés?

2022. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Igen, nyilván a víz a hibás. 😂😂😂
2022. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Mennyire forró vízzel mosod a hajad? Az is szárítja.

Milyen termékeket használsz? Ezer meg egy balzsam/hajpakolás/hajolaj van a piacon, és rengeteg közülük teljesen haszontalan.

Mennyi ideig hagyod hatni a termékeket?

Mennyi ideje használod a termékeket? Egyetlenegy balzsamos-hajpakolásos mosástól még nem lesz varázsütésre szuperhidratált a hajad, ha amúgy olyan száraz, mint a szalma. Ezek hosszútávon segítenek.

Fested a hajad? Az is rengeteget roncsolja.

Használsz a hajadra hőt? Itt nem csak a vasalót/göndörítőt értem, már maga a hajszárító is borzasztóan szárítja a hajat, főleg, ha magas hőfokon használod.

Hordasz sapkát, amikor kimész? Nagyon sok embernek télen sokkal rosszabb állapotba kerül a haja, mert a hideg egyszerűen kiszárítja.


Ha mindezek a problémák nem állnak fent, akkor szóba jöhet a víz minősége - jól írták előttem, venni kell rá egy szűrős zuhanyfejet.

2022. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!