Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatom a hamlasztót 2...

Használhatom a hamlasztót 2 egymást követő nap?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, mit ír a Skinsmart, itt teljesen mást olvastam. Tegnap kezdtem el bevezetni a hamlasztót a rutinomba, a G&G BHA 6%-os mandulasavas hamlasztót.

A kérdésem: vattakorongra tettem és úgy érzem, így alig került a bőrömre, mert a korong elszívta a folyadékot. Megismételhetem reggel korong nélkül, vagy várjak pár napot? (Egyébként nem semmi, hogy így ennyi után nem zsíros reggel a bőröm... Mindig az volt eddig.)

Köszi a segítséget!



2022. jan. 23. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy tudom a hamlasztot mikor bevezeted akkor naponta használni kell, de max egy hétig! Úgyhogy ebből a 2 napból nem hiszem hogy gond lesz, én nem merném 3-4 napig folyamatosan használni
2022. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es nem jól írod.

A bevezetesnél aki óvatosabb heti 1 max 2x használja a terméket és növeli az alkalmak számát hétről hétre.


Amit meg használsz hamlasztó, ahhoz nem kell vattakorong. Elpocsekolod a terméket vele.


Hamlasztani meg elég egy héten 1-3 alkalommal.

2022. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, hogy így csak pocsékba megy, pedig az oldalon vattakoronggal is ajánlják.

Tudom, hogy kell nevezetni, utánaolvastam, az első válaszolónak nem is hittem el, amit írt.

2022. jan. 23. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Bevezetni*
2022. jan. 23. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ėn is ragaszkodtam az elejėn a vattakoronghoz de rengeteg termėket magàba sziv! Kėzzel viszem fel sokkal jobb, pàr csep a kezbe es szepen eldgozod a börödön szem szaj kornyek kihagyasaval! 10 percet hagyok hogy beszivja es hidratalas!

15% felettit meg lemosni 15 percen belul!

2022. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én korong nélkül szoktam felvinni, a kezembe csepegtetem és úgy felkenem
2022. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!