Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arclemosót ajánlanátok...

Milyen arclemosót ajánlanátok Balea Med Sensitive gél helyett?

Figyelt kérdés
Arctisztításhoz szeretném használni, hogy eltávolítsam a smink és fényvédő maradványokat és folytathassam a rutint hámlasztókkal. Eddig balea med-et használtam, de tudom hogy azért ennél jobb szerek is vannak, csak más árkategória. Olyan 3000 ft lenne a keret, patikai és dm-es lemosóknak örülnék a leģjobban. Zsírosodásra hajlamos a bőröm egyébként.
2022. jan. 17. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Cerave hydrating cleanser
2022. jan. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
"tudom hogy azért ennél jobb szerek is vannak" egy arclemosóban semmi különleges nincs, akkor se ha 10.000ft. Egy drágább termékben is ugyanolyan felültaktív anyagok vannak, csak a márkanevet fizeted. Kb. minden másba érdemes több pénzt fektetni egy rutinban de egy lemosóba semmiképp nem. Ha mindenképp akarsz valami mást, Bioderma sebium habzó lemosót tudom ajánlani zsíros bőrre
2022. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a G&G Jelly Joker a kedvenc lemosóm, árban is szuper és tényleg minden bőrtípusra jó
2022. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!