Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évekig nem göndör hajként...

Évekig nem göndör hajként kezelt göndör haj ápolása?

Figyelt kérdés
Mindig tudtam, hogy göndör hajam van, de állandóan fésültem, rendes sampont használtam rá, vasalva nem olyan sokszor volt, de azért volt egy időszak mikor minden nap vasaltam szeptember körül. Amikor megmosom látom, hogy göndör de fésülöm és emiatt úgy nézek ki mint egy oroszlán :D. Hogyan kezdjem el ápolni és milyen termékeket ajánlotok rá? Hallottam hogy vannak ilyen krémek amiket mosás után fel kell vinni mikor még nedves a haj.

2022. jan. 13. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
curly girl methodnak (cgm) nezz utana, az eleg sokat segit a gondor hajon
2022. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem bármilyen extra göndör hajra ajánlott krémtől csak jobban elnehezült a hajam, meg úgy nézett ki, mintha meg se mostam volna, mindössze hajhabot szoktam beledolgozni CGM method szerint, és a tetejét feltűzve levegőn szárítom, de majd akarok venni hajhálót és akkor még jobb lesz, a végeit is feltartja. BAlzsam helyett a Garnier Hair food pakolásokat használom, de legtöbbször csak sampont. Samponként az Elseve Fibralogy-t használom, de nem 100% az igazi, még keresek mást helyette.
2022. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!