Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek fényvédő minden nap?

Minek fényvédő minden nap?

Figyelt kérdés
Felkenek pl reggel egy 50 faktorosat, mire beérek a munkába az pont 1 óra, ezalatt a buszon ültem és nem is ért napfény. És mindeki mondja hogy fényvédő fényvédő indulás előtt, de nem értem, arra a néhány percre ami alatt még fel se kelt a nap se? Vagy valaki óránként naptejezi magát? De nem hinném mert ezt a reggeli rutinba mondják mindig. Plusz még rá is sminkelnek.

2022. jan. 6. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A fényvédő nem csak egy óráig használ és hiába nem vagy kint, attól még az ablakon keresztül is ér napfény és az is számít.
2022. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%

ugye mekkora marhaság? én ugyanezt kérdeztem pár napja barátnőmtől

ablakon mi? :D

2022. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Az lenne a legjobb ha egy nap többször fényvédőzne az ember, de nyilván ezt nem lehet mindig megoldani. Attól hogy nem kelt fel a nap és nem vakítja ki az ember szemét még ugyanúgy káros a bőrre, ezért kell télen is használni. Ablakon keresztül is érhet minket a fény.
2022. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem véd tovább, letelik az egy óra és rögtön leégek a strandon. Ezt jelenti a szám ami rá van írva, hogy meddig használ.
2022. jan. 7. 11:38
 5/17 A kérdező kommentje:
De van aki tényleg használ? Nem tudom elhinni. Engem már nyáron is kiröhögnek ha suliba menet jövet naptejezem magam.
2022. jan. 7. 11:41
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Én szoktam mindennap igen. Nyáron a nyakam, dekoltázsam, kezem, lábam is bekenem.
2022. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Én is minden nap használok (amikor kilépek a lakásból), 50 faktorosat. Mondjuk vannak a tiédhez hasonló kétségeim, de úgy vagyok vele, hogy ezen ne múljon, semmibe nem kerül a hidratáló után felkenni ezt is, nem is drága terméket használok, lassan is fogy, szóval anyagilag sem nagy érvágás. A száraz bőrömnek meg még jót is tesz plusz egy zsírosabb réteg.
2022. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Az UV fény nappal eljut mindenhova, buszra is, irodába is. Nem tudod teljesen kivédeni. Nyilván nem olyan mintha kifeküdnél a tűzőnapra. Az UV pedig roncsolja többek közt a DNS-t.
2022. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én fényvédős hidratálót használok, érzem magamon hogy jobb így a bőrömnek, pedig sötétben megyek el és jövök haza, munkában meg bent ülök.
2022. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem fölösleges, én nem használok. Egyszer vettem ilyen krémet, de zsíros és fullasztó volt, be sem szívódott rendesen. Naptejet csak akkor használok, ha strandra megyek, vagy sokat vagyok a napon nyáron. Nem érzem semmilyen hátrányát ennek, 31 vagyok de rendszeresen elkérik a személyimet. :)
2022. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!