Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamit hajra amitől ultra...

Valamit hajra amitől ultra puha és selymes lesz? 17/F

Figyelt kérdés
;)
2022. jan. 4. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ilyen csodaszer, már 1000x dolgot próbáltam és tényleg már brutális árakig is el mentem, szóval fogadd el olyannak amilyen esetleg több vitamin és víz fogyasztás segíthet.
2022. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sapka
2022. jan. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel nem leszel kisegítve, de azért leírom. :) A jobb minőségű hajfestékek dobozában lehet találni 1 adag balzsamot - na, az pont ilyen. De mivel külön nem kapható, ezért ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól. Mindenesetre létezik ilyen termék. Fodrászkellékesnél is érdeklődhetsz.
2022. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Egy jó hajbalzsam. Ki kell tapasztalni, hogy neked melyik jó. Hajvégápoló olaj használata. Jó szárítási technika. Nem mindegy, hogy csak úgy megszárítod, vagy egy kefével kihúzod közben, mint a fodrászok.
2022. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
47%
Megfelelő hajbalzsam csodákra képes.
2022. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a balea professional argánolajas hajolaj vált be, persze erről is vannak negatív vélemények, de a többségnek bevált. 1400ft, szóval megér egy próbát.
2022. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!