Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy éritek el hogy puhák az...

Hogy éritek el hogy puhák az ajkaitok?

Figyelt kérdés

Bármit próbálok csak ideig óráig jó, valamiért mindig kicserepesedik a szám. Egy időben próbáltam többet inni, akkor viszonylag jó volt, de általában elfelejtek inni, mert csak akkor jut eszembe amikor szomjas vagyok.


Akiket ismerek, azoknak mindig simának és puhának tűnnek az ajkaik. Nem értem.

Ti kenitek valamivel? Ha igen akkor milyen krémet vagy ajakbalzsamot használtok?



2021. ápr. 3. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 liter víz naponta. Nekem ami bevált, hogy ne felejtsek el inni az, hogy miután elmentem pisilni és kezet is mostam megittam egy pohár vizet.
2021. ápr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig cserepes :( Ha itthon vagyok, mézet szoktam kenni rá, az puhít rajta, ha nem nyalom le 2 perc alatt ;)
2021. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Tubusos carmex nagyon jó cserepes szájra, ezen kívül nekem akkor szárad ki nagyon ha keveset iszok.
2021. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
A carmex nekem is nagyon bevált, nekem a tubosos bírja vagy 3-4 hónapig úgy, hogy használom rendszeresen. 1200 ft körül van
2021. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Carmex ajakápoló nekem is bevált nagyon, reggel este szoktam használni. Leszoktam radírozni a számat cukros, mézes radírral.
2021. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Semmit nem kenek rá. Iszom napi 3 liter vizet (veseprobléma miatt muszáj), néha rúzst rakok fel, ennyi.

Max akkor szárad ki, ha beteg vagyok.

2021. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen radírozom, és naponta többször bekenem ajakápolóval, igyekszem sokat inni, de így is néha kicserepesedik.
2021. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Carmex tényleg jó, viszont ami nekem még bevált az a Cantare Cosmetics szőlőzsírja. Nagyon olcsó, de nekem az is sokat segített mikor ki volt száradva, és szivesebben viselem el a számon, mint a Carmexet.
2021. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Uriage stiftes ajakápolója lett kedvenc ilyen téren. Az ára kicsit borsos, de egy évig is elég volt (bár lehet, hogy több is.)

Ami szerintem jó taktika lehet, hogy elalvás előtt ezt is épp úgy beépíti az ember a rutinjába, mint az arckrémezést. Így éjszakára jó vastagon bekenve tud hatni reggelre. Vagy ha éppen tanulok, az íróasztalomon is van egy másik fajta, és bekenem azzal is. Télen egy-egy olcsóbb minden kabátzsebemben volt.

2021. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!