Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvágást ajánlotok 12...

Milyen hajvágást ajánlotok 12 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Mindennapos tesi, heti néha 1, néha 2 úszás és három foci, egyébként meg tanul és játszik. Ennyit érdemes tudni róla. Már megnőtt a haja nagyon, van vagy egy nagy arasznyi mindenhol és sokszor kócos, meg sok idő hajszárítóval befésülni reggelente, hogy ne legyen kócos. A hétvégén hajvágás lesz.


Nálatok milyen fajta vált be, a hasonló fiaitoknál? Mit ajánlotok? Jöhet akár kép is Pinterestről vagy internetről, de leírás is.


Én voltam, köszike!



2022. jan. 4. 20:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha már volt ilyen haja akkor nem is kell gondolkodni hétvégén nyirjátok le neki jo rövidre.
2022. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

9.

Az kicsit punkos. Nem?

2022. jan. 4. 21:00
 13/29 anonim ***** válasza:
17%
Emoba kell rakni, attól a mai csajok kifekszenek, ha meglátják.
2022. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem punkus a leghoszab rész is 5 miliméteres szinte mintha egyhoszra lenne vágva de mégis van bene egy kis + .
2022. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

11.

Még nem volt. Milyet értesz rövid alatt? Ha nagyon rövid, akkor meglepődnének egy kicsit a társai, tanárai, esetleg család. Nem?


13.

Nem hiszem, hogy csajozik már 12 évesen. :-) De nem tudom. Emo amúgy 2006 körül volt egy rakat, manapság nem is láttam, de szerintem nem néz ki túl jól. Akkor is sokan kritizálták.

2022. jan. 4. 21:06
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsálták az ismerök mindenki azt mondta nagyon jo

15 éves volt a fiam amikor ilyen haja lett azota már 17 és még mindig ilyen neki.

2022. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Én ezeket találtam, de mindet hevesen ellenzi.

2022. jan. 4. 21:20
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

Ez lehet kicsit meredek, de én már a reakciója miatt is rákérdeznék :D

[link]

2022. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kócosság a gond akkor mondanám neki hogy fésülködjön többet. Suliban is akár.

Amúgy meg 12 évesen hagynám választani.

2022. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet próbálni terelgetni az izlését, tanácsolni ezt-azt, de 12 évesen már nem a maminak kellene dönteni.

Ha jól érzi magát kócosan, akkor hagyni kell. Nyugodj meg, ha beszól valamelyik osztálytársa (főleg ha lány) azonnal fodrászhoz akar majd rohanni.

Különben ez az állapot még mindig élhetőbb, mintha ráeröltetnéd, hogy ő "anyuci kicsi fia tündi-bündi fürtikékkel, pont mint a tini Leonardo DiCaprio". :D

2022. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!