Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás, vékony szálú haj ,...

Hajhullás, vékony szálú haj , kevés haj fiatalon ?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, van egy 2 éves kisfiam akit most már 4 napja nem szoptatok. Előtte is mindig nagyon vékony szálú hajam volt és most is az . Nem tudom mennyire hullik , vagyis mi számít normálisnak. Persze minden fesulkodesnel kijön valamennyi de azt hiszem ez normális . Nagyon hosszú a hajam , majdnem a fenekemig ér és nem igazán szeretnék megválni tőle . Viszont elég csúnya hogy a fejem tetején alig van haj . Ha felkotom még rosszabb . Nagyon nagy a homlokom ezáltal, a halantekomnal majdnem kopasz . Mit lehetne tenni ellene ? Egészségesen élek , nem dohányzom, nem vagyok beteg . Olvastam hogy esetleg rendszeres fejmasszazsal lehet segíteni a helyzeten?
2022. jan. 2. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak a terhesség után kezdett el hullani, akkor ez normális, majd visszanő. Az összes ismerősömnek hullott a haja terhesség után.

Viszont persze lehet vitamin/ásványi anyag hiány miatt is.

Szerintem az is jót tenne neki, ha pl. vágatnál belőle. Ha ennyire hosszú, lehet, hogy pont az a baj, hogy húzza a fejed, nincs ereje ennyi hajat megtartani, ezért ritkásabb.

2022. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg kipróbálhatod a rozmaring illóolajat. Én a samponomba szoktam néhány cseppet tenni és a fejbőrömnek sokat segített. Nekem nagyon vékonyszálú hajam van és nyilván nem lett varázslatos módon vastagabb tőle, de a hajhullásomon segített.
2022. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!