Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Májfolt/pigmentfolt mennyi...

Májfolt/pigmentfolt mennyi idő után kezd halványodni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy skinoren nevű krémet december elején a bőrgyógyásztól, és azt mondta, hogy még abban az évben észre kell vennem valamilyen szintű változást. Én lelkesen kenegetem magam, de egyáltalán nem látom, hogy halványulna. Előfordulhat, hogy nem is fog használni? Ti meg tudtatok tőle szabadulni?
2022. jan. 1. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Annyira nem lesz látványos. A skinoren krém igazából aknes bőrre van. Amit esetleg tudsz tenni hogy rendszeresen hámlasztasz illetve kozmetikusnál mikrodermabráziós kezelés.
2022. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A betegtájékoztató szerint a melazma egyes típusai is jól reagálnak a skinoren krémre, úgyhogy nem csak aknéra van. De előfordulhat, hogy az a fő területe.

A rendszeres hámlasztást hogyan érted? Itthoni formája is van? Ennek utána olvasok!

Akkor véleményed szerint a kozmetikus többet tudna tenni értem, mint az itthoni kenegetés?

2022. jan. 1. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez a cikk segít. Türelem kell hozzá.

2022. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A cikkben az azelainsavat emlegetik, ezt tartalmazza a krémem is. Sajnos valóban azt írja, hogy hónapokba telik a kezelés, és lehetséges, hogy teljesen nem is fog eltűnni. Most egyelőre még megpróbálkozok a krémmel, és február elején visszamegyek az orvoshoz, ha semmi javulást nem tapasztalok. Nem akarok több kezelést egyszerre végezni, mert egyébként legszívesebben elmennék hámlasztani a kozmetikushoz.

2022. jan. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!