Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erre lehetek allergiás?

Erre lehetek allergiás?

Figyelt kérdés

Viszkető piros foltok jelentek meg rajtam mindenhol.

Ma használtam először micellás vizet, és nem mostam le, és úgy használtam bőrradírt közvetlen utána. Lehet hogy ez az oka?


2021. dec. 30. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Igen ez a problema
Inkább az új szempillaspiralom miatt van
Vmi kaja miatt van
Gél lakk miatt (már régóta van, és még sose volt gond)
5 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenhol? Ha ezt csak arra a területre érted, ahol használtad a micellás vizet, akkor lehet, sőt valószínű. De ha tényleg mindenhol, függetlenül attól, hogy hol használtad a micellás vizet, akkor nem az miatt van.

Amúgy a micellás vizet le kell mosni! Addig szárítja a bőrödet, amíg le nem mosod azt egy másik arctisztítóval. Forrás: https://www.youtube.com/watch?v=3IPTEnBSdlo


Illetve lehet, hogy a bőröd a bőrradírra érzékeny. Sokkal érdemesebb a kémiai hámlasztással próbálkozni a fizikai helyett. Én pl. 2%-os szalicilsavat használok 3-4 naponta és azóta sokkal egyenletesebb lett a bőröm felülete, meg úgy összességében is javult a bőrképem.

2022. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!