Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetek allergiás a gél...

Lehetek allergiás a gél lakkra? Viszketnek és bedagadtak az ujjaim

Figyelt kérdés

A manikűrösöm eddig Diamons Nails-t használt, most először lett Crystal Nails termékekkel csinálva a körmöm. Pontosabban tegnap.

Reggel arra keltek, hogy a körömágyaim és a legfelső ujjpercem nagyon viszketnek, majd úgy bedagadtak az ujjaim, hogy kb behajlítani is alig tudtam őket. Ez utána elmúlt, de most, hogy fürödtem, újra előjött...

Csak a kezeimen, a lábamon nem (ott is gél lakk van a körmeimen).


Sima, egyszínű nude, semmi csillám, vagy kő nincs benne... Mitől lehet? Vagy ez valami más, és köze nincs a gél lakknak hozzá?


2021. dec. 11. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet allergia, én is allergiás vagyok a körmös termékekre :/
2021. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És az így jön ki?

Mert nem is volt piros egyáltalán, csak éreztem, hogy fel van dagadva (most, hogy vakarom, nyilván az). Meg mintha folyamatosan forró levegő alatt tartanám, olyan érzés belülről.

2021. dec. 11. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, égett, viszketett, duzzadt volt, apró hólyagok is lettek a kutikula fölött, hámlott, repedezett az ujjbegyem... borzasztó volt. a jewerlyen termékektől nincs allergiám, bár én körmös vagyok, de nem dolgozok benne
2021. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!