Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg megérik az árukat?

Tényleg megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy a nagy márkák pl.Chanel, Dior, Versace tényleg megérik-e az árukat, legyen az smink, parfüm bármi. Tényleg annyival jobb összetevőik vannak, mint a többi kisebb márka termékeinek, mert árviszonylatban nagyon drágák, még egy szimpla szájfényük is 10 ezres nagyságrendű.

2021. dec. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én férfi vagyok, de mindhárom márkától volt már termékem.


A vàlasz az, hogy jó minőségűek, de inkább azt fizeted meg, hogy azt az adott illatot, máshol nem találod meg.


Tartósságra elég jó volt mindhárom, de egyik sem kiugróan tartós.


Ott tudsz egy kicsit spórolni, ha megbízható helyről rendeled, pl. Notino.


Douglas üzletben drága minden, én ott kipróbálom a tester parfümöt, és Notino-ról megrendelem, nálam ez vált be.

2021. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte már mindenből highend termékeket használok, sokkal jobban beváltak, mint a drogériások.

Viszont érdemes mindenről reviewt olvasni, mert nekem a Chanelt sminkben übereli a Charlotte Tilbury például, vagy az Estée Lauder.


Minden "híres" terméknek van drogériás dupeja olcsóbban. De ott a tartósság nem ugyanaz, vagy fél óra után elkezd oxidálódni rajtad, vagy a szemhéjfesték színe lehet ugyanaz, de 2 óra múlva már nincs belőle semmi a szemhéjadon...

Én sokáig az alapozókkal voltam gondban, egyszerűen sosem találtam nekem megfelelőt. Ami a drogériában jól nézett ki, napfényben más színű volt, vagy 4 óra után úgy nézett ki az arcom, mint semmit nem kentem volna magamra, vagy szárított stb. Volt, hogy havonta 10-12 ezret tapsoltam el alapozókra, amik pár használat múlva a kukában landoltak. Végül beruháztam egy EL Double Wear-re, amiből elsőre tökéletes színt választottunk az eladóval az üzletben. Tökéletesen tartós, jó minőségű és 1 üveg fél évre elég szinte napi használat mellett.


Nekem megéri, de ha nehezen engedhetném meg magamnak, nem a 15 ezres rúzs, vagy az alapozó lenne a prioritás.

2021. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!