Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megérik az árukat a Tigi...

Megérik az árukat a Tigi hajápoló termékek?

Figyelt kérdés
Száraz, töredezésre hajlamos hajam van és szeretnék befektetni egy jó hajbalzsamra/pakolásra. Netről fogok rendelni(hajvarazs.hu) mert itt felénk a jobb minőségű professzionális termékeket nem nagyon lehet kapni. Szóval a Tigi dolgokat nézegettem és érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata, megéri megvenni?:)
2011. máj. 3. 19:45
 1/2 anonim válasza:

nem nagyon ugyanolan a hatásuk mint amit a 100asban vásárolsz

am nagy sz..rok:)

18L

derékig érő hajam van :)nekem nem váltak be bezsirosodott meg összeragatt a hajam

2011. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg. A boltban kapható jobb minőségű samponok, balzsamok, pakolások pont ugyanannyit érnek, csak harmadannyiba kerülnek.

Mellesleg nem akarlak elkeseríteni, de a roncsolódott hajon külsőleg semmi nem segít, jobban tennéd, hogyha befektetnél inkább valami hajvitaminba/szépségvitaminba és akkor legalább 1 év múlva már nem lennének ilyen töredezés-gondjaid...

2011. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!