Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal? Kezdett...

Mit tegyek a hajammal? Kezdett hosszú lenni és törik, csomósodik november közepe óta. Göndör és vállig érővé vált, ott kócos lesz és szétáll. Tönkre ment a semmitől.

Figyelt kérdés
1 éve használok jó termékeket és szép volt a vége is , nem töredezett, pedig festettem. Októberben sötétebb árnyalat ment rá, ugyanabból a festékből, a hosszán 15 percet hagyva meg a festéket vizezve. Szó szerint ocsmány kóc van a fejemen. Legszívesebben tövig vágnám, annyira nem szép. Mosás után jó, de 2 nap és újra ronda. Előtte nem volt ilyen. Több cm törik belőle és a hát közepéig érő hajból lett vállig érő, váll fölé csomósodó. Ha sima hajam lenne , nem lenne gond , de göndör es extrém ronda. Vitamint is szedek. Többet nem akarom festeni, de koraősz vagyok. Mit csináljak, hogy ne gyűlöljem a hajam ezek után és rendbe jöjjön mielőbb? Rendes pakolást is használok, mint előtte. Álljak neki simítani, míg rendbe nem jön? Ősz szálakat mivel tudnám eltakarni festésen kívül? Egyre jobban zavar az egész..
2021. dec. 24. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fodrász
2021. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fodrász is csak vágni tud belőle. Újjá varázsolni nem tudja és okát se lehet kideríteni, mi a baj
2021. dec. 24. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vágatni kell a végéből. Az ősz hajat mással nem tudod eltakarni, csak festékkel. Esetleg melírozni lehet, akkor nem az egész van festve és abban nem olyan feltűnő az ősz, ha csak szálakról van szó. Úgy értem, hogy nincsen benne teljesen fehér rész.
2021. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyok nagy szaki, de nekem is azóta csúnya, mióta sötét lettem, nagyon roncsolja a hajat, mindegy mennyire vizezed. Tényleg nem rossz ötlet átvágatni azért, mert akkor szép új haj nőhet utána, így meg törni fog tovább, mint az enyém :D

Semmiképp se vasald, nagyon tönkre vágja. Festést meg esetleg hajszínezőkkel? Az a baj, hogy egy jó fodrász tudná megmondani, esetleg egy hajgyógyász.

Még egy ötlet, hogy ha szedsz vitamint. Szelént szedsz? Nővérem haja nagyon király lett tőle, meg a körmei is.

Átérzem a helyzeted, kb ugyanígy voltam, nagyon nehezen állt vissza a hajam elviselhetőbe.

2021. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vágass egy kicsit a végéből
2022. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vágattam de mindenki kérdezi, mi lett a hajammal. Feltűnően rövidebb lett.
2022. jan. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!