Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha fura,...

Mit csináljak, ha fura, tömött a hajam alja?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul mondom, de nagyon furán áll, fodrász levágta az alját, de így is hülyén áll. Küldök képet. Elméletileg nem töredezett az alja:

[link]



2021. dec. 23. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Göndör a gajad, én nem ennek megfelelően kezeled.
2021. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem göndör, kicsit hullámos csak. Hogyan kéne kezelnem?
2021. dec. 23. 10:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kicsit hullámos. Ha megfelelően kezeled, szép göndör lesz.

[link]

2021. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igaza van a korábbi válaszolónak, tényleg hullámos, göndör hajad lehet. De valóban van a vágással is gond. Egyenesre vágta a hajad úgymond egyhossz vágást csinált, így az alsó rétegek vége egymás tetején van "sátor" hatású a frizura. Keress olyan fodrászt aki hozzáértő, lépcsős, átmenetes vágást kérj szebben kiadja majd a hullámokat.

[link]

[link]

2021. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Curly girl method. Azért ilyen pufi szöszös mert nem tud hullámos göndör tincsekbe beállni. A megszáradása fontos. A hajszárítótól és a levegőn száradástól nekem is ilyen. Én egy turbánba csavarom, reggelre ilyen lesz

[link]

2021. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 hát igen, kis városban élek és eddig se voltam elégedett a fodrásszal.

Bár ha begondoritem majd, úgyse számít gondolom hogy hol a vége.

#5 ez ki van fesulve? Olyan mintha osszeállna. Egyébként rosszul látom, vagy tényleg átmenetes egy vörösebb árnyalatba?


Azt hittem ha valakinek göndör a haja akkor nem kell semmilyen eljárás, úgy születik és onnantól kezdve göndör lesz

Kb milyen lesz az eredmény, ha még csinálom a rutint?

2021. dec. 23. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hajmosás előtt fésülöm és utána csak akkor ha vizes. Mert a szárazon fésüléstől is elkezd ilyen szálkás lenni, és igen a képen azért van így összeállva mert végülis összetapadtak a hajszálak hullámos tincsekbe, elvileg ez lenne a lényeg hogy ne külön szálljanak mert azért ilyen pudli kutya hatású.

De itt egy kép

[link]

A bal oldali megfésült, a jobb olali érintetlen.


És ja régebben el lett rontva drogériás szőkítővel, azért ilyen vöröses sárgás barnás színű. De kezd lenőni szerencsére, úgyhogy már egész elviselhető.

5ös voltam 😁

2021. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 wow nekem is olyasmi mint a bal oldali képen.

#3 vegig olvastam, de azt írják kettő rutin is elég, melyik kettő a legfontosabb?

2021. dec. 23. 22:55
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki, hogy mosás után nem fesultem meg, tenyleg sokkal hullámosabb, de osszeáll és kicsit igénytelennek tűnik :(

2021. dec. 24. 01:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fodrász vagyok és igen, egyhosszra van a hajad vágva. Ettől olyan dús, tömött az alja. De ez nem gond nem muszály fokozatot vágni bele, csak göndören kell kezelni. Csak mosás után fésüld át,szárazon ne. Diffúzorral szárisd meg a hajad. Hagyni kell, hogy tincsekbe ugorjon. Szárazon már csak egy kis göndörítő krémet vagy waxot dolgozz bele finoman kézzel, hogy jól álljanak a tincsek.
2021. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!