Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát vegyek?

Milyen borotvát vegyek?

Figyelt kérdés

Intim helyen szeretném használni


és ezeket néztem most:

Philips OneBlade QP2630/30 arcra és testre

Philips Bodygroom Series 3000 BG3010/15

GILLETTE Fusion ProGlide All Purpose Styler Formázó


valaki használt ezek közül valameilyket?

irnátok véleményeket és hogy miket tapasztaltatok vele?



2021. dec. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Philips OneBlade QP2630/30

Philips Bodygroom Series 3000 BG3010/15

Mindkettő testszőr nyíró. Olyan sima nem lesz, mint a hagyományos 3-4 pengés borotvákkal, de elmegy. A több napos szőrt is viszi.


GILLETTE Fusion ProGlide All Purpose Styler

Lényegében ez is ugyanaz, csak erre tudsz hagyományos borotvafejet tenni.


Onebladen gondolkodtam én is, de maradtam végül a hagyományos 3 pengés mach3-nál.

2021. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
GILLETTE Fusion ProGlide All Purpose Styler hogyha teszelrá hagyományos borotvafejet akkor azis kb olyan mint egy mach3 nem? csak az 3 pengés ez meg 5 pengés vagy az jobb ha több penge van?
2021. dec. 22. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Gillette SkinGuard ot használok én nagyon szeretem mert nem vágtam meg még vele magam sosem.

[link]

2021. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Bodygroom 3015/15 van, amihez 3 előtét is van. Ha azokkal használom, úgy tapasztalom, hogy a ráírtnál egy-két mm-vel hosszabbra hagyja, de trimmelésre tökéletes. Azok nélkül használva is biztonságos a nullás része.

A szitás borotva része is tök jó, nem full babapopsi, mint hagyományos pengés után, meg néhány helyen többször át kell menni. De nem irritál, és elég csupasz a végeredmény. :D

2021. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!