Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen (női) borotvát vegyek?

Milyen (női) borotvát vegyek?

Figyelt kérdés
Hány pengés a legjobb? Melyik márka?
2019. febr. 28. 08:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyen habot/krémet/gélt használjak előtte/utána?
2019. febr. 28. 08:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 pengés teljesen elég, nem szükséges ilyen hipper-szuper 6 pengés borortvákat venned, csak egyszerűen tartsd higiénikus helyen. Ezt úgy értem, hogy ne hagyd pl a kád szélén, mert a baktériumok simán megtelepszenek rajta. Gondolj csak bele, hogy egy ilyen borotva sérti fel a felső hámréteget, miközben borotválkozol.Semmiképpen se vegyél eldobható borotvát, csak ha nagyon kritikus a helyzet és gyorsan kell.Az én bőröm a boltban kapható habokkal nincs barátságban,szóval nekem a habok nem opciók. Az olívia olajat tudom nagyon ajánlani, mert kellően felpuhítja a bőrt, és utána még hidratált is marad. Ezután hidegvizet engedj a lábadra, majd a törölközés után kenj rá aloe vera gélt, az megnyugtatja majd a bőröd. Én egyébként Gillette Venus borotvát használok. Remélem tudtam segíteni! :) 17/L
2019. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gillette venus vagy wilkinson quattro. 3-4-5 pengés, mind jó. Eldobhatót kerüld, azok elég gagyik.
2019. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gillette borotvát vegyél mindenképp, 3 pengés már teljesen jó. (De a 4-5 pengést is kipróbálhatod)

Az előttem való kommentel pedig nem értek egyet, a Gillette eldobható borotvái nagyon jók, érdemes őket kipróbálni.

2019. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!