Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez már a kopaszodás jele?

Ez már a kopaszodás jele?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2021. dec. 22. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű.
2021. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is.
2021. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is igen
2021. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan igen, szerintem el is kezdhetsz nézelődni olyan hajak után, amik ugyan kijavítják a hajvonalat esztétikailag, és takarnak is, nyersz vele pár évet, utána meg az idő eldönti hogy akarod-e takargatni, vagy egy pár mm-es fazont vágatsz. Ez még nem az a kategória aminél rögtön borotva, vagy 0-ás kéne...

Hosszú hajnál előfordul hogy a feszülő hajhagymák nem tolerálják az erős copfot, vagy fésülgetést.

2021. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez az. Próbálj valami ilyesmi hajat növeszteni, amitől nem látszik annyira.

[link]


[link]

2021. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm a hozzászólásokat.

A frizurámon nem nagyon akarok változtatni mert pont a stílusomhoz illő (rocker).

És az nem lehet hogy ennyinél abba marad a folyamat, vagy nagyon lelassul?

2021. dec. 22. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Butaság hogy a rock csak hosszú, meg vállig érő hajat enged, az életérzés a fontos, az öregek közül szerinted melyiknek maradt meg a hosszú haja?

Nem nagyon számíthatsz arra hogy abba marad, legalábbis ha magamból indulok ki 29 évesen, én olyan hajat vágatok ami takarja míg lehet, utána nem tudom... Talán már elég öreg leszek, és nem fog érdekelni.

2021. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

,,És az nem lehet hogy ennyinél abba marad a folyamat, vagy nagyon lelassul?"


A szüleid/nagyszüleid általában megmutatják (elvileg főleg az anyai ágról), hogy hogyan és mennyi idős korodra fogsz kopaszodni. Szóval ha a nagyapád 40 évesen már kopasz volt, akkor sanszos (de ez sem 100 százalék), hogy te is hasonló leszel.


Egyébként szeretnélek megnyugtatni, én kb 15 évesen vettem észre, hogy miki egeresedik a hajvonalam (kb olyan hajvonalam/hajam van mint Harry Stylesnak), full bepánikoltam, elkezdtem nézni hajbeültetéses videókat, kerestem klinikákat, kb elkönyveltem magamban, hogy 20 éves koromra full kopasz leszek, most 20 vagyok és konkrétan semmit nem változott azóta a hajam. Akkoriban nekem is sok ilyen babahajam volt (mint ami neked van oldalt, azok a lelapuló, ritkás hajrészek), azok azóta eltűntek, gondolom ott kihullott a haj és most egyelőre megállt a hajhullás.


Szóval ez nem egy lineárisan növekvő valami, hogy elkezdesz kopaszodni és akkor onnantól kezdve törvényszerűen folyamatosan kopaszodni fogsz és 3 év alatt full kopasz leszel - persze ez is megtörténhet, de nem szükségszerű.


Lehet, hogy megáll annál az állapotnál aminél most vagy, lehet, hogy 5-10 évre, vagy akár 20-30 évre megáll, aztán hirtelen elkezdesz majd durván kopaszodni és 2 év alatt full megkopaszodsz. Szóval bármi lehet

2022. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!