Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekkora és ilyen fazonú szakáll...

Ekkora és ilyen fazonú szakáll megosztó?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is ilyen "gömb" fazonra vágott

Nem azért mert mást szeretnék másolni, milliónyi variációt kipróbálhatnék mert legalább ezzel megáldott a sors, viszont a rap áll hozzám közelebb, és ebből is a gengszteresebb vonal.


2021. dec. 19. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Lol te kerdezted.. Mind1 h raper vagy metalos vagy narkos.. a szakallrol kertel velemenyt az meg mint vmi hobo.. Am a haja is ocsmany mintha egy kisgyerek vagy vak ember vagta vna
2021. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Van neked rálátásod ezekre? Fodrász vagy esetleg? Mert én nem látok a haján semmi kivetnivalót, mivel fonott. Te is kötekedsz úgy látom.

2021. dec. 19. 20:24
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
En nem kotekszek csak leirtam a velemenyem. Nem kell fodrasznak lennem ahhoz h lassam h nemtetszik.. Abbol a kopasz foltbol iteltem mintha ruhes lenne v ilyesmi vagy veletken belenyirtak vna 🤔 na de mind1 a szakallt kerdezted.
2021. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is ronda ez a szakáll. Pedig a csávó nekem amúgy bejönne.
2021. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sokan nem szeretik, de akinek lágyabb típusú a szakálla (araboknak elég gyakran az), azoknál szerintem szép tud lenni, nem annyira csöves hatású. különösen ha szakállolajjal rásegítenek.
2021. dec. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!