Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen drogériás hidratálót...

Milyen drogériás hidratálót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem bele a tudatos bőrapolásba, megvan minden alaptermékem. Drogériás hidratálónak a Balea Med kézkrémet ajánlották nekem, viszont úgy érzem, hogy nem elég, nem annyira jött be. Kombinált a bőröm, kétoldalt nagyon száraz, nagyon gyorsan beszívja a krémeket, ellenben a t-vonallal (napközben onnan le is izzadom a krémet).

Tudnátok nekem ajánlani drogériás hidratálót?



2021. dec. 16. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Cerave lait hidratant-ot ajánlom, mert ez egy vizes állagú könnyen beszívódó krém. Testápoló ugyan, de jól működik arcra is. Én nyárom használom, és nem hagy zsíros érzetet. Bár ezt inkább gyógyszertárakban tudod megvenni. Éjszakára és a lila nyomófejes mixa testápolót használom arcra, ez kicsit zsírosabb is, + a megfelelő szérumok.
2021. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pyunkang Yul hidratálók.
2021. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mixa atopiance
2021. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!