Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj növekedés, hogyan?

Haj növekedés, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltam fodrásznál kb 1 hónapja.

A szép fenék alá erő hajamat levágta vállig pedig csak mell alá kértem. Most nagyon szépen néz ki így a hajam nagyon sokan mondják ,de szeretnék egy kicsit növeszteni rajta.

Hogy tudnám esetleg mell alá megnöveszteni Júniusig?(június elején ballagok, és szeretnék valami szép frizurát)

Nekem szerencsére gyorsan nő a hajam, de most mintha lassan nőne.

Jelenleg nem szárítom, vasalom (vasalni ritkán szoktam, általában ha van valami nagyobb ünnepség: esküvő,ballagás )

Nem nagyon hiszek a hajnövesztő szerekben meg félek hogy esetleg tönkre teszi a hajam.

Heti 2x mosom Vasárnap és Szerdán vagy Csütörtökön.

Száraz sampon: esetleg használhatnám vagy inkább ne?

Olyan tippekre lennék kiváncsi amit itthon csinálhatnék pl. hogyan fésüljem szárítsam stb.

Mivel tél van mindig van rajtam kapucni (téli kabátot hordok)

Előre köszönöm!



2021. dec. 13. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedj b vitamint, és cinket! Belülről kell segíteni a hajad növekedését. Meg persze használj pakolást, balzsamot, hogy ne törjön le.
2021. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!