Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel vágják azok a szakálluka...

Mivel vágják azok a szakállukat, akiknek látszik a borosta?

Figyelt kérdés
Dús kecskeszakállam van, a bajszomon is szokott lenni szőr meg oldalt is, de ha borotvával lenyírom, akkor tiszta baba felület az egész. Vannak olyanok akik meg egyből borostásak másnap és simán látszik nekik. Ők mivel borotválkoznak, én csinálok valamit rosszul vagy ilyen a genetikám? 18/F

2021. dec. 11. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg ez genetika függő


inkább örülj, hogy nem kell 2 naponta borotválkoznod

2021. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar, akkor ne borotváld le, csak vedd egész rövidre hajnyíróval.
2021. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elektromos borotvával. Az nem vágja le olyan tökéletesen.
2021. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajnyírót ajánlom én is, nullás fokozaton. Viszonylag gyors is, száraz is, és nekem kb 2-3 napos borostának látszódót meghagy. Gyakran vészmegoldásként használom amikor hirtelen kiderül el kell ugranom valahova, és nincs elég időm rendesen megborotválkozni, vagy épp nem akarok tükörsima arccal megjelenni hanem inkább enyhe borostával.
2021. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-2 naponta kell igazítani, hiába igazítom ki pengével ott ahol kell aznap, másnap estére már nem sima.

Nekem teli szakállam van, de élesek a kontúrok, ezekre figyelnem kell.

2021. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, ha tippelnem kellene max 1 éves nő az arcszőröd.

Egy újszülöttnek is van haja, mégse olyan mintha egy felnőtt ember vágná akkorára.

25 éves korodra ha nem világos a szőrzeted, akkor megfog látszódni a borosta vágás után, illetve nővés közben is.

2021. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!