Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi parókákról mit tudtok?

Férfi parókákról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Üdv!


szeretnék mindent tudni a férfi parókáról, a viseléséről, velejárók, negatívumok. Gondolom hozzám hasonlóan sokan vannak, akik nem akarnak beletörődni a kopaszodás sanyarú férfi átkába. 25 vagyok, a hajvonalam felkúszott és két oldalról elkezdődött a kopaszodás mikiegeres stílusban. A hajam oldalt, hátul még sűrű és dúsnak mondható, de ezeken a területeken számít a legkevésbé szerintem. Ami lényeg, a fejtető. Igencsak előnytelen lett a hajam viselete és azon gondolkodtam, hogy egy drága hajbeültető eljárás helyett inkább parókát próbálnám ki. Érdekelne, hogy mennyibe kerül egy ilyen. Milyen gyakran kell ragasztani? Mennyire észrevehető, hogy nem igazi haj? Továbbá lehet -e valahol személyre szabottan csináltatni parókát? Gondolok itt arra ha oldalt megmarad a hajam akkor színben lehetne azzal azonosat vásárolni? Ja és még annyi, hogy nem vagyok teljesen kopasz szóval tételezzük fel leborotválják fent a rendes hajam és ragasztanak rá egy parókát, de egy idő után a rendes haj növésnek indul és gondolom a ragasztó kötőképessége csökkenni kezd. Ebből kifolyólag gondolom újra fodrász, újra borotválkozás fent és ragasztás. Ez milyen gyakran ismétlődő folyamat?



#paróka #haj #férfi paróka
2021. dec. 5. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket a kérdéseket érdemesebb lenne feltenned egy profi férfi fodrásznak. Akár email formájában. Ezen az oldalon nem hiszem, hogy sokan jártasak lennének a témában.
2021. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!