Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, fiúk! Ha egy 16 éves...

Férfiak, fiúk! Ha egy 16 éves lány nem borotválkozik, szőrös a lába, nemiszerve, hónalja, keze az nektek undorító?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 14:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%

"Akkor nem kéne vitáznod a tinikről,tinikkel. Bocsi,de te már ehhez ősember vagy!"

aha, egész idáig végig többes szám harmadik személyben beszéltél a tinikről, hogy ŐKET mi érdekli, ŐK mit csinálnak. te pont annyira vagy tini, mint én: semennyire. legközelebb legalább arra figyelj oda, hogy ne a harmincadik hozzászólásnál jusson eszedbe tininek kiadni magad.

2021. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Na persze,ezt is jobban tudod. Róluk írtam,nem magamról.Ettől lehetek én is...Amúgy meg számít,hogy mit gondolsz? Nem.Az vagyok,akinek hiszel,ahogyan te is az,akinek gondollak. Érzésem szerint te egy olyan középkorú pasi vagy,aki még most is a tinilányokra bukik,mi másért érdekelne ez téged ennyire? Remélem egy sem kerül a közeledbe!
2021. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
73%

#32 na jól van, ezt már nem fogod kidumálni.

nem bukok a tinilányokra, csak nem tartom túl jó hozzáállásnak, amikor a szülők, tanárok, stb. azt hiszik, hogy aki valamikor kislány volt, az örökre kislány marad. mennyivel kényelmesebb legyinteni, hogy "ez őt még úgysem érdekli", vagy erőből kijelenteni, hogy "márpedig tanuljon, ne a szexen járjon az agya", stb.

2021. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
56%
(egyébként lány helyett fiút is írhattam volna, fiúknál sem ritka, hogy mire a szülő nagy nehezen rászánja magát, hogy kisebb görccsel a gyomrában felvilágosítsa a fiúgyermekét, addigra a fiúgyermek más úton-módon igazából már mindenről tud)
2021. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
56%
Miert zarja ki egymast a suli meg a szex? 😳
2021. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

#35

az önjelölt tinédzserünket, a kedves #16-os válaszadót kell megkérdezni.

2021. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Moric15 válasza:
60%

Méghogy undortó, frászt, izgató!

Ilyenekre indulok be igazán.

2021. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
67%
Lol hogyne erdekelne a 16 eveseket a szex. A legtobb nem is szuz mar annyi idosen.
2021. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
77%

Nem undorító, de erősen megnehezíti az ismerkedést. Ha ez téged nem zavar, akkor nincs itt miről beszélni.

Ne legyünk álszentek, a férfiak nagy többsége a puha, nőies, szőrtelen idomokat kedveli. Ahogy látod, azért akad egy-egy szőrkedvelő pasi, de a hétköznapi életben egyáltalán nem ez a jellemző.

N

2021. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
35%
Nem undorító.F
2021. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!