Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, fiúk! Ha egy 16 éves...

Férfiak, fiúk! Ha egy 16 éves lány nem borotválkozik, szőrös a lába, nemiszerve, hónalja, keze az nektek undorító?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 14:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
72%

"Igen,tudjuk 18 ,te befejezted a tanulmányaidat jó esetben 8. ban,de hidd el a többség nem."

nem talált (viszont már nyolcadikosként is kiröhögtem azokat az idősebbeket, akik azt hitték, a kamaszt szinte nem is érdekli szexualitás)

lehet, hogy középiskolásként nem volt opció reggel-este szexelni, de

ettől még ilyen idős korunk környékén fantáziáltuk a legtöbbet, szinte minden unalmas tanórán eszünkbe jutott.

2021. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
19%
Ja,fiúként. Csakhogy a tinilányok egész másról fantáziálnak mostanság. A videómegosztókat,tiktokot,stb bújják egész nap.
2021. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
17%

#22 koedukált kolink volt, és nem volt épp apácazárda...

egyébként néhány kommenttel feljebb még arról volt szó, hogy iskola meg tanulás, nincs idő szexre gondolni - most akkor mégis videomegosztók meg tiktok? ahol nem mellesleg elég sok korunkbeli ideállal találják szembe magukat (és egyik sem hagyja meg a szőrét)

2021. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

na mindegy, neked meggyőződésed, hogy egy kamasz márpedig ne gondoljon a szexre és kész.

remélem, azért a lányod esetén nem söpröd padló alá a dolgokat, jobban felkészíted, és nem úgy fogsz tudomást szerezni a nemi élete kezdetéről, hogy "úgy néz ki, nagyszülő leszel"

2021. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Olvass csak vissza,nem azt írtam,h nincs idő. Csupán nem ez érdekli őket az iskola,tanulás mellett. A netet bújják,nézegetnek pasikat is,de nem úgy,ahogy a fiúk a csajokat. Vitázhatsz ha akarsz,de én köztük élek és tudom,így nem is győzködlek,fölösleges,látom.
2021. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

#25 én is köztük éltem. negyvenből négyen voltunk fiúk. enyhén szólva nem volt szűzek gyülekezete az osztályunk.

a kérdés egyébként a testszőrzetre vonatkozott, arra pedig a csoportnyomás, a társak véleményének való megfelelés (mind az azonos neműek véleménye, mind a tetszés az ellenkező neműeknek), sokkal erősebb 16 évesen, mint érett felnőttként.

2021. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
"éltél" mikor,fél évszázada? Én most élek.A lányok ezt egészen másképp élik meg mostanság. De mindegy,te úgyis mindenkitől mindent jobban tudsz,ismert jelenség itt a gyakorin. Na szia!
2021. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
#27 hiába élsz közüttük, nem vagy 16 éves. nem veled fedezgetik fel a dolgokat. te csak a telónyomkodást látod belőlük. naiv vagy, ha azt hiszed, mindenről tudsz. nem 8 évesek, nem avatnak be mindenbe.
2021. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
tizenegy éve érettségiztem egyébként.
2021. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem kéne vitáznod a tinikről,tinikkel. Bocsi,de te már ehhez ősember vagy!
2021. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!