Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, ha egy fiatal pasi...

Ciki, ha egy fiatal pasi festeti a haját?

Figyelt kérdés
A párom 28 éves és több éve festeti a haját. Nem tudom lebeszélni róla, hogy hagyja abba és fogadja el, hogy megőszült. Ő mindig azt mondja, hogy ahhoz még fiatal és emiatt havonta jár fodrászhoz befestetni a haját. Nem ciki ez így egy kicsit? Nők szoktak hajat festetni inkább.
2021. dec. 4. 12:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Ha így érzi jól magát akkor nem látom akadályát a hajfestésnek. Talán havonta járni egy kicsit túlzás, de ez attól függ hogy meddig marad a festék a haján és hogy mennyire őszül.
2021. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, az ő haja, azt csinál vele, amit akar.
2021. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy ciki ha annad tartod. Ha ő ettől jobban érzi magát akkor örülnöd kéne neki, nem? :)
2021. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, ha neki úgy tetszik, akkor úgy tetszik. Sok fiú ismerősöm van, akik még nem is őszülnek, mégis festetik a hajukat, mert mondjuk ki akarnak próbálni más hajszíneket, az évek alatt megunták, hogy mindig ugyanúgy néz ki a hajuk, stb. Ráadásul heterók :)

Nincs a hajfestésben szerintem semmi nőies igazából, nem tudom, miért kell szegény palikat mindig beskatulyázni, hogyha a külsejükkel foglalkoznak esetleg, az már "meleges" vagy "nőies". Sokkal jobb lenne, hogyha akinek van igénye férfiként egy kicsit többet foglalkozni ilyesmikkel, mondjuk arcápolással, hajjal, öltözködéssel, stb, azt nem ítélnénk el egyből. Sok lányt is boldoggá tesznek ezek a dolgok, akkor a fiúk miért különböznének annyira?

2021. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!