Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel most mit tudok csinálni?

Ezzel most mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még kiskoromban kb 8-9 évesen levágtam a hajamat egészen a tövéig, azóta amikor nő mindig levágom mert ahogy nő nem lapul le hanem feláll, és nem tudom le lapítani,de amikor levágom (pont a homlokom közepén lévő tincs) olyan mintha hatalmas homlokom lenne,és jövő héten fotózás a suliban,de most is le van vágva és nagyon csúnya,vissza akarom növeszteni de meg kell várjam amíg online oktatás lesz mert mindig amikor nő vissza és nem lapul le akkor mindig basztatnak vele a suliban,szerintetek most mi legyen a fotózáson? Olyan mintha azon a helyen kopasz lennék


2021. dec. 3. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mivan?
2021. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Jó hosszú mondat.
2021. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Sapka, hajpánt.
2021. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Vagy úgy válaszd el hogy átfésülve takarjon. Vagy szélesebb hajpánt.

Ha basztatnak vele meg akkor basztatnak úgy is megunják pláne ha látnák rajtad, hogy nem érdekel.

1X kell vissza növeszteni 1X muszáj kibírni mert szerintem az online oktatásra ne várj.

2021. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod valamivel lelapítani?
2021. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de nem sikerült
2021. dec. 5. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!