Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy érdemes csinálni?

Hogy érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Pár hete vásárlói értékelések alapján összeválogattam magamnak egy arcápolási pakkot: arclemosó, tonik, szérum, nappali/éjszakai krém. Mindegyik más márkájú és szebb a bőröm, mint valaha.

Elmondtam a kozmetikusomnak és szerinte egy termékcsaládot kellene használni, mert ez így nem jó. Pl. Az XY márka kombinált bőrre való csomagját.

Sok-sok évvel ezelőtt kipróbáltam ezt a módszert, de akkor azt tapasztaltam, hogy legalább egy termék nem vált be. (Pl. túl olajos hatású hidratáló)

Mi a véleményetek?

30N



2021. okt. 8. 07:19
A kérdező szavazást indított:
Jó az összeollózott módszer, ha így szép a bőröd.
A kozmetikusodnak van igaza. Egy márka termékcsomagját használd.
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mutass képet a pofidról.
2021. okt. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
1 adom
2021. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges ugyanabból a márkából összeválogatni.
2021. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szükséges egy márkából használni a dolgokat. Pláne, hogy tapasztalatom szerint a legtöbb márkából max. egy-egy termék van, ami tényleg jó, és pont a te bőröddel is kompatibilis, minden márkának vannak gyengébb termékei, amik meg felejtősek.
2021. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kitapasztaltad, hogy a te bőrödnek mi tesz jót, akkor jók az összeválogatott termékek!


Én sem használok teljes termékcsaládot, csak össze válogatom, amire szükségem van.


25/L

2021. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!