Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van csak a bal oldali...

Miért van csak a bal oldali arcomon pattanás?

Figyelt kérdés

A bal oldalon mindig van 2-3 pattanás illetve pattanás utáni vörös foltok, míg a jobb oldalon teljesen makulátlan az arcbőröm.

Mitől lehet ez?



2021. dec. 2. 21:58
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nem azon alszol? Vagy többet fogdosod, támasztod az arcodat azon az oldalon?
2021. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet tejterméktől is, nekem is mindig az egyik oldal a domináns, mármint leginkább bal oldalon jönnek ki attól nekem is.
2021. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért,tán szeretnél a jobbra is?
2021. dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nincs rossz fogad? Attól is lehet.
2021. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet az arctisztítási rutinod miatt van. Például először a jobb oldalt tisztítod, majd ugyanazzal a vattával a balt.
2021. dec. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Lehet azon az oldalon alszol: mosd gyakrabban a párnát/huzatot.

Lehet, hogy azt az oldalt piszkálod jobban, mert mondjuk tanulás/munka közben az a kezed szabadabb.

Lehet, hogy azon az oldalon telefonálsz: fertőtlenítsd rendszeresen a telefonod.


Első körben ezekre tippelnék.

2021. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
#5-ös vagyok, kösz a lepontozást hülyék. Azért írtam, mert nálam ez történt. Amikor lemostam esténként a sminket a micellás vattával mindig a jobb arcommal kezdtem és a már alapozós vattával folytattam a bal arcomon. A bal arcomon lévő pattanások akkor szüntek meg amikor külön vattát kezdtem használni a két arcomra.
2021. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!