Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tűnhetne kevesebbnek a...

Hogyan tűnhetne kevesebbnek a hajam? (KÉP)

Figyelt kérdés

Olyasmi hajam van, mint a két felső képen, beszárítás nélkül is olyan "gömb" van alul. :) Fodrásznál többször ritkították már, meg vágták tépettre, de nem igazán állt jól. Milyen technikával lehet elvenni a súlyát alul, hogy ne legyen tépett/lépcsőzetes fazonú, csak egyszerűen laposabbnak nézzen ki, úgy, mint a két alsó képen?


[link]



2021. dec. 1. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartós hajegyenesítés, azzal simább és laposabb is lesz a frizura. Vagy naponta kivasalod, de az nagyon kiszárítja.
2021. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a hajad olyasmi mint hogyha göndör hajad lenne.


Mármint a kezelése csak.

Meg kell tanulnod kezelni nem pedig túlesni rajta.

Hogyha megtanulod szeretni vagy valami kis praktikát keresni rá akkor biztos jobb lesz

2021. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp. Ne csak az alját ritkittasd meg hanem a hajtőtől vagy kb onnan nem tudom pontosan hogy szokták a fodrászok. Nekem egyetlen egyszer csinálták olyat és olyan érzés volt mintha fele annyi hajam lett volna. Fényképen jól nézett ki és az alja is kezelhetőbb volt. Azért nem vágattam többször olyanra mert én szeretem a dúsnak kinéző hajat.
2021. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer ritkította nekem fodrász, de olyan volt, mintha töredezne a vége. Aztán ràjöttem, ha a felső fedőtincseket nem ritkítom, lejjebb viszont nem csak a végét, hanem a tövétől, úgy tépett hatása sem lesz és olyan lesz, mint az alsó két képen.
2021. dec. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Tényleg erősen hullámos hajam van, amúgy nem lenne bajom a dús hajjal, másokon tetszik, de nekem az arcomhoz nem áll jól, meg nehezen kezelhető is. Utolsó két válaszoló, ha még olvassátok: nálatok ez a ritkítás ritkítóollóval történt? Vagy valami spéci vágással? (Youtube-on láttam olyat, hogy valahogy "csúsztatva" vágták az egyes tincseket, így vékonyítva őket fokozatosan a hajvégek felé.)
2021. dec. 4. 09:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, az ollót csúsztatta valahogy a tincsen fentről lefelé.
2021. dec. 4. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ritkító ollóval a legegyszerűbb és leghatékonyabb. De az a módszed amit te írtál az is működik
2021. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!