Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van mindig izzadságszagom?

Miért van mindig izzadságszagom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám hogy mostanában gyakran érzem magamon az izzadság szagot.Egyébként mindig normálisan és alaposan fürdök-tisztálkodok,mellette pedig mindig tiszta ruhát veszek fel,normális időközönként cserélem a pizsamámat és az ágyneműhuzatot,takarítok stb,nem küzdök túlsúllyal.Szóval higénikus embernek tartom magam.Több féle fezodort is kipróbáltam már,de néha-néha még mindig érezni az izzadság szagomat.Sokszor attól félek hogy mások is biztos érzik,és rosszul érzem magam emiatt.Mit ajánlotok?Nektek bevált valami?


Előre is köszönöm a válaszokat.17l



2021. nov. 30. 21:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom hogy a kérdésemnél az utolsó két szót egybeírtam!Elnézést.
2021. nov. 30. 21:29
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Gyógyszertárban kapható antisudorica oldat.

100 ml kb 1500ft.

Nekem az bevált.

Este fürdés után a teljesen száraz bőrre egy vatta koronggal rákened.

Eleinte naponta, aztán két vagy több naponta is elég.

Ez azonnal hatékony,de hátránya is van.

Az alumínium tartalom.Olvass utána,aztán eldöntöd.

Ami fontos még,hogy nedves bőr vagy epilált bőr esetén nagyon kellemetlen csípő, viszkető érzés, szóval ne próbáld ki.

2021. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bizonyos ruhák qnyaga okozta. Azóta csak olyanokat hordok, amikben pár alkalom után se vagyok büdös. De olvastam olyat is, hogy öblítő is okozhatja.
2021. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Vichy Deo golyós izzadásgátló nagyon bevált.( kék vagy piros kupakos) Nem olcsó, de gyógyszertárakban kettesével is lehet venni és úgy olcsóbb picit. Hidd el ez tényleg a kívánt hatást biztosítja, bárkinek ajánlottam eddig mindenkinek bevált.
2021. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!