Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az mitől van 50...

Szerintetek az mitől van 50 èv feletti nők is dögösek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez nem igaz a civil átlag emberekre, csak a celebekre, külföldi sztárokra, akik figyelnek az alakukra, néha plasztikáztatnak, drága kozmetikai kezelésekre járnak.
2021. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Adottság és a magukhoz való hozzáállás kérdése. Van aki már 20 évesen borzadály.
2021. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
1-es, sok civilre nem igaz, de vannak olyan ötvenesek, akik adnak magukra. Karban tartják a testüket, csinosan öltöznek, járnak fodrászhoz, körmöshöz stb.
2021. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Egészségtudatos életmód + jó anyagi körülmények + stresszmentes életvitel, igényes öltözködés.
2021. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

4.-nél a pont.


Felénk Budán sokat látok belőlük, de menj le Borsodba, és ott keress...na, az a Mission Impossible !

2021. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Attól lehet, hogy sportolnak, és egészségesen élnek/táplálkoznak, elegendő vizet isznak. Másrészt genetika. De nagyon ritka szerintem h 45-50 évesen dögös legyen egy nő.


Pár hónapja láttam egy csajt a villamoson, ártatlanságot sugalló, vékony anyagú fehér nadrágban. Nagyon szép pólója volt. Mikor megfordult, rájöttem, hogy kb 50 lehet. De az arca is szép volt. Mo modtam magamban: Váó! Na ő valamit tud!

2021. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Jaj nem, nem a pólója volt szép, hanem a poPója. A telefonom belejavított... :S
2021. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyesnél a pont! Amúgy ki honnan tudja, hogy 50-es nőt lát épp? Senkire nincs kiírva a kora.
2021. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!