Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy vékonyszálú, ritka hajú...

Egy vékonyszálú, ritka hajú lánynál nem csúnya az, ha derékig érő haja van?

Figyelt kérdés
A lányomnak vékonyszálú, "dústalan" haja van, ami fésülködés után 10 perccel összeáll kis tincsekbe, és lelapul. Ezért mindig felgumizom neki, mert úgy szereti hordani. A vállától úgy 5 cm-rel hosszabb. Meg akarja növeszteni derékig, mert még sosem volt hosszú haja. De szerintem úgy csúnya lesz a haja, ha felköti, ha kiengedi. Nincs igazam?
2021. nov. 27. 12:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is csúnya mikor a vékonyszálú haj csak úgy lóg a semmibe, minél hosszabb, annál szomorúbb látvány.

De attól még a gyereknek joga van eldönteni, hogy mi legyen a hajával. Ha neki tetszik, akkor az ő dolga.

2021. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem minden haj csúnya ami olyan hosszú
2021. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
91%
Az sem mindegy hány éves. Nekünk kifejezetten kérték oviban, alsóban h a hosszú haj össze legyen fogva.
2021. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
És akkor mi van ha csúnya lesz? A lányod szeretné megnöveszteni, mert sose volt még hosszú. Ha megnöveszti, két lehetőség van. Vagy tetszik neki, akkor meg hadd hordja úgy, az ő fején van. Vagy nem tetszik neki, akkor meg szépen levágjátok, de legalább kipróbálta és tudja hogy áll neki. Azt még jobban érteném ha attól tartanál hogy rövidre vágja, mert az ha nem tetszik, akkor is olyan lesz hónapokig. De a túl hosszú hajat pillanatok alatt lehet javítani.
2021. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
96%

Próbálja ki, neki mi tetszik.


Húgomnak is vékony szálú haja van, mégis mindig hosszút akart. Felnőtt korára megerősödött, dúsabb lett.


Csak arra vigyázzatok, hogy a töredezett hajat vágjátok le.


Állítólag a sok, kevés vágás is erősíti a hajat.


A linkelt képen lány haja is szép és a lány is szép.


Érdemes fodrásszal beszélni, mik a javaslatok, de csak azután, hogy megnövesztette.

2021. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nekem keves hajam es vekonyszalu de sokan mondtak mennyire szep fenyes. Majdnem derekig er. Szerintem nem csunya, nekem amugyis szogegyenes hajam van. Ha apolva van akkor szep.
2021. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
De nekem csak a vége szokott toredezni, az tenyleg csunya, de a vegebol rendszeresen vagatni kell
2021. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is a tipikus vékonyszálú, északi típusú hajam van. Kiskoromban megnövesztettük és soha máskor nem volt olyan gyönyörűszép hajam. Később levágtuk és soha többet nem nőtt meg akkorára. Úgyhogy hagyd neki megnőni ha úgy szeretné. A gumizás helyett a laza fonást ajánlom inkább. Jobb a fejbőrnek is, a hajhossz is kevésbé törik.
2021. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mutathatnál egy képet a sajátodról, ha ennyire ekézed a lányodét.
2022. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!