Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy vékonyszálú, ritka hajú...

Egy vékonyszálú, ritka hajú lánynál nem csúnya az, ha derékig érő haja van?

Figyelt kérdés
A lányomnak vékonyszálú, "dústalan" haja van, ami fésülködés után 10 perccel összeáll kis tincsekbe, és lelapul. Ezért mindig felgumizom neki, mert úgy szereti hordani. A vállától úgy 5 cm-rel hosszabb. Meg akarja növeszteni derékig, mert még sosem volt hosszú haja. De szerintem úgy csúnya lesz a haja, ha felköti, ha kiengedi. Nincs igazam?
2021. nov. 27. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne szólj ebbe bele.

A vékonyszálú haj is lehet gyönyörű hosszún.

Nekem anyám mindig levágta, rámerőltetve az ő ízlését és mindig utáltam a hajam emiatt. Ha nem tetszik neki majd levágjátok, de ne vedd el a maradék önbizalmát ezzel, hogy szerinted csúnya lesz a haja ha megnöveszti, meg alapból is.

Remélem ilyet nem mondasz neki...

2021. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Nem csúnya.

2021. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De az én lányomnak nincs annyi haja.
2021. nov. 27. 13:01
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

A vekonyszalu azt jelenti, hogy az egyes szálak kicsi keresztmetszetuek. Ilyen értelemben a dús, de vékonyszalu haj is lehet nagyon szép.


Mennyi idős a lányod?

2021. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Vannak olyan hajvágási technikák amikkel dúsabb hatása lesz, és nem kell ahhoz rövidnek lennie.


A gumizás pedig roncsolja a haját.

2021. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is ronda. Mondom ezt ritka szálú hajúként. A képen szereplő csaj is ronda.
2021. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
A linkelt képen miből allapitod meg, hogy vekonszalu-e a haja?
2021. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
57%
Vékonyszálú, lelapuló hajam van. Most felnőtt koromra tanultam meg hordani, kezelni. Kicsiként nem tanították meg hogyan kell. Tehát szerintem tök jó, hogy ezt felismered és nem szemellenzőzesen az "én lányom a legszebb" felfogásod van. Magyarázd el neki, hogy neki valszeg jobb lenne egy rövidEBB fazon (itt nem a tüsire gondolok) vidd el fodrászhoz, beszéljétek át a lehetőségeket.
2021. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Igaz nehéz megállapítani mennyire vastag vagy vékonyszálú a haja, azért választottam ezt, mert olyan mint az enyém (így ránézésre), és az enyém vékonyszálú.
2021. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Azzal teszed tönkre a lányod alapból kevés haját, hogy folyton felgumizod.


Kevés és vékonyszálú hajam van, a rövid haj mégjobban kiadja, jól beszárítani is csak a dús hajat lehet - hosszan sokkal szebb.

2021. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!