Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik szoktam skinsmart webshop...

Akik szoktam skinsmart webshop-ból rendelni: milyen összegű rendelésnél adnak a lányok a rendelés mellé ajándék termékmintát?

Figyelt kérdés

Nagyobb összegért rendeltem legútóbb (főleg Paula's Choice termékeket) és annyira reménykedtem benne, hogy lesz benne egy kis ajándék. De nem volt és kicsit csalódtam emiatt (krémmánián olvastam, hogy sokan kapnak ilyesmit a rendelésük mellé, csak úgy).


Szószerint a mintát jobban, vártam, mint a rendelésemet. Tudom, nem vagyok egy okosszépség vagy Skinbyvivi, csak egy visszatérő vásárló. De szuper lett volna, ha egyszer kapok valamit "ingyen".



2021. nov. 24. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Viccelsz? Dolgoztam Müllerben, sokszor ajándékba kaptam Chanel, Lauder, Biotherm, Shiseido, Ysl cuccokat, konkrétan tovább ajándékoztam vagy elhasználtam testápolónak őket, ingyen sem kell a sok szarjuk :D Tele vannak alkohollal, parfümmel, szilikonnal, én ilyet nem kenek a fejemre. Bajban is vannak ezek a márkák, mert nem veszi őket senki csak az öregek, úgyhogy próbálnak olyan irány felé nyitni, mint a "természetes" meg "alkoholmentes", de vicc az egész. Legutóbb Chanel tréningen pl azon ment a vita, hogy már lassan körberöhögik a vevők a promótereiket, ha azt mondják, hogy az a 15-30 faktor ami a krémjeikben van, elég egész napra, és hogy most akkor változtatnak a hivatalos kommunikáción, és már inkább ajánlanak külön fényvédőt is az arckrém fölé. Aztán elkezdtek arról beszélni, hogy a krémjeik legerősebb összetevője a mittudoménmilyen orchidea virág, ami a Chanel kedvenc virága volt, de bazi drága, és kb csak éjfélkor, teliholdnál szabad leszednie a szűzlányoknak, mert különben nem lesz megfelelő. Na hagyjuk már... Ha mindenképp hagyományos márkák, akkor már a Declaré vagy a Juvena érnek valamit (a Müller kínálatából, én csak azokat ismerem).

La Mert nem ismerem, de azt meg nem 30-40-ért kapsz.

A kérdésre válaszolva, rendeltem már Skinsmartól nagyobb összegben, de nekem sem küldtek kismintát.

2021. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11-es!


Valószínű Én érthettem akkor félre valamit. KM-en olyanokat olvastam, hogy valaki csomó termékmintát kapott a lányoktól a rendelése mellé. Ez kelltette fel a figyelmem. Nagyjából már kialakultak a vásárlási szokásaim. Milyen időközönként rendelek és kb. mennyi ideig elég egy-egy termék. A PC európai oldalán ingyen választható terméket adnak 90 euró felett, 75 euró felett meg termékmintát.

Szóval inkább tőlük rendelek majd, hiába több idő a kiszálítás. Remélhetőleg a forint nem marad örökké ilyen gyenge.

2021. nov. 27. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!