Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik szoktam skinsmart webshop...

Akik szoktam skinsmart webshop-ból rendelni: milyen összegű rendelésnél adnak a lányok a rendelés mellé ajándék termékmintát?

Figyelt kérdés

Nagyobb összegért rendeltem legútóbb (főleg Paula's Choice termékeket) és annyira reménykedtem benne, hogy lesz benne egy kis ajándék. De nem volt és kicsit csalódtam emiatt (krémmánián olvastam, hogy sokan kapnak ilyesmit a rendelésük mellé, csak úgy).


Szószerint a mintát jobban, vártam, mint a rendelésemet. Tudom, nem vagyok egy okosszépség vagy Skinbyvivi, csak egy visszatérő vásárló. De szuper lett volna, ha egyszer kapok valamit "ingyen".



2021. nov. 24. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose kaptam.
2021. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es!


Azokra gondolok, akik nagyobb összegben rendelnek egyszerre. Egyébként írtam emiatt nekik még pár hónapja és azt a választ kaptam, hogy ha van a rendelésben két full-size PC és/vagy Skintegra termék (és 30-40 ezer körül van a rendelés értéke), akkor adnak valamilyen termékmintát. Ezért is vártam nagyon.


Ezért is voltam csalódott, hogy nem volt a csomagban.... 😂

2021. nov. 25. 08:14
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Ennyire nagy összegben mondjuk még nem is rendeltem 🙈
2021. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam nagyobb összegben, de én se kaptam még soha, de nem is olvastam, hogy szoktak adni, így nem is számítottam rá mondjuk. Neked a PC termékek hogy váltak be?
2021. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sok minden kipróbáltam a PC-től, 4-es!


Beváltak, szeretem őket. Eddig még nem volt nagy csalódásom. Nem olcsó dolgok, de abszolút jó hatással vannak a bőrömre. A fényvédő eléggé fogyóeszköz, például... 2-3 hónapig elég nekem egy PC fényvédő. De a Defense cleanser nagyon-nagyon gazdaságos. Május óta használom és még van benne.


Tonert vettem most (Resist - sötétkék). Meg hidratálómaszkot (Skin recovery). Azt tegnap este próbáltam ki először, még nincs róla véleményem. Most egy pár napig tesztelem.

2021. nov. 25. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszod. 😊
2021. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazán nincsmit, kedves 4-es!


Még évelején használtam a Defense atioxidant Pore Purifier szérumot. Azthiszem, akkor volt a legszebb a bőröm, amikor azt a szérumot használtam. (Kár, hogy ilyen drága.... de nagyon szép volt akkor a bőröm). Viszonylag sokáig elég volt a 30 ml.


A PC Resist sötétkék és az Omega+ hidratálót használtam. A Resist nem volt rossz... De nem lett annyira a kedvencen. Nem az én bőrömre találták ki. Az Omegás hidratáló nagy szerelem volt. Verset tudnék írni az illatáról, olyan finom. Ilyen virágos illata van. Csak ugye egy tömör, shea vajas krém, emiatt nem olyan gazdaságos...


Fényvédőből Calm-ot (normal to dry) és Skin Recoveryt hasznalok.


Illetve, vettem egy Skin Perfecting AHA gélt (15 ml-s mintát). Na, arra nagyon kíváncsi leszek, még nem próbáltam ilyen %-os savat.

2021. nov. 25. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Pár éve még kaptam, többet is, pedig csak 5-6 000 forintért rendeltem. De amikor legutóbb rendeltem már nem kaptam. Lehet leálltak ezzel.
2021. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Sose értem meg valaki miért a gagyi Skinsmart-ról rendel (modern Avon alja szint), főleg, ha 30-40 ezret elkölt, miért nem megy be a Douglas-be vagy Marionnaud-be, és vásárol minőségi arcápolást, mint Shiseido, Lancome, Estée Lauder, Biotherm, Chanel, La Mer, La Prairie.
2021. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9! Számomra más a legalja, mind neked.


Én elsősorban a PC miatt rendeltem eddig skinsmartról. De ezentúl inkább a pc nemzetközi oldaláról fogok rendelni.

2021. nov. 27. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!