Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hogyan tűntethetem el...

Csajok! Hogyan tűntethetem el a fenekem vagyis combom alatti csíkot? Szerintetek csúnya?Feszesítésre valakinek bevált valami?

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb csík a fenekem alatt, illetve feszesebb combot szeretnék. Tudom sport meg minden,de eddig mutatós dolog nem történt vele. Van valami más kozmetikai beavatkozás? Tudnátok olyat javasolni, ami bevált nektek csajok?


Köszönöm!


Tudom rosszminőségű a kép, de ennél jobban nem tudtam lefotózni, hogy minden kivehető legyen.


[link]


29/N



2021. nov. 18. 11:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul csinálom... De köszönöm, erre jobban odafigyelek :)
2021. nov. 18. 13:06
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csík kb. minden nőnél megjelenik huszonéves korban és nagyon nehéz eltűntetni, ha egyáltalán el lehet. Van egy személyi edző barátnőm, nagyon feszes, sportos teste van, szigorú étrenddel, de még neki sem tűnik el. Nincs ezzel baj amúgy a kutyát nem zavarja :D
2021. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!